Twoja działalność w internecie

Twoja działalność w internecie

Chcesz rozpocząć Swoją działalność w internecie?

Cyfrowe rozwiązania marketingowe, które rozwijają Twój biznes.

Chętnie pomożemy Ci być widocznym dokładnie tam, gdzie mogą być Twoi klienci.

STRONY WWW

Nowoczesny biznes wymaga równie nowoczesnej strony internetowej - szybkiej, responsywnej i łatwej w użytkowaniu.

SKLEPY WWW

Niezależnie od ilości asortymentu, tworzymy zoptymalizowane i przyjazne w obsłudze sklepy online.

GRAFIKA

Kreacje, które zachwycają jakością i kreatywnością? Zleć naszym grafikom przyciągające wzrok bannery, infografiki lub zdjęcia na social media.

COPYWRITING

Tworzymy angażujące treści, wnikliwe audyty, strategie redakcyjne i teksty na potrzeby SEO.

APLIKACJE

Dedykowane aplikacje ułatwiają użytkownikom zamówienie ze sklepu, umilają czas i zwiększają zaangażowanie. Chętnie stworzymy aplikację mobilną lub webową.

SESJE ZDJĘCIOWE

Oferujemy profesjonalne sesje zdjęciowe biznesowe, produktowe, które zachęcają do skorzystania z usług lub zakupów.

HOSTING

Stabilny hosting to podstawa bezproblemowego biznesu. Oferujemy szybki hosting pozbawiony problemów technicznych.

WSPARCIE

Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie obsługi technicznej.

Optymalizacja

Dlaczego jest taka ważna?

Jeśli prowadzisz witrynę internetową doskonale wiesz jak ważne jest aby witryna była zoptymalizowana pod kątem przyciągania ruchu i generowania sprzedaży (potencjalnych klientów) dzięki dobremu współczynnikowi konwersji.

Denerwuje Cię wolno ładująca się strona? Nie jesteś pewien czy strona którą przeglądasz jest bezpieczna? Nie wyświetlają się grafiki na stronie? To tylko jedne z wielu kwestii, które są kluczowe do wdrożenia przy nowoczesnych stronach internetowych. W 2010 roku na konferencji „Developer Conference” Google przedstawiło opracowane przez siebie narzędzie o nazwie „Google PageSpeed Tools”. Służy ono do mierzenia prędkości stron internetowych za pomocą zaawansowanych algorytmów. Narzędzie uwzględnia również aspekty UX takie jak np. widoczność czcionek, wielkość klikanych elementów i wiele innych elementów składowych serwisów www.

Optymalizacja witryny obejmuje wszystkie techniki techniczne i marketingowe wykorzystywane do pozyskiwania ruchu, angażowania odwiedzających a następnie przekształcania ich w potencjalnych nabywców przy użyciu jasno określonej metody która spełnia szereg wcześniej zdefiniowanych celów.

Sprawdź prędkość swojej strony i zgłoś się do nas, aby uzyskać jeszcze lepsze wyniki!

0
Nasz wynik optymalizacji LightHouse
0 ms
Średni czas ładowania naszej strony
0
Zoptymalizowanych stron www

Serwisy WWW

Tworzymy nowoczesne serwisy sprzedażowe i contentowe

Projektujemy rozwiązania takie jak landing page, blogi, strony internetowe, wizytówki lub serwisy informacyjne. Pomagamy również stworzyć witryny e-commerce na podstawie zaleceń UI & UX.

Dodatkowo oferujemy również:

LAYOUT

Wygląd w 100% dopasowany do Twojego budżetu, preferencji i funkcji dostępnych w serwisie. Wszystko zostanie stworzone zgodnie z dobrymi zasadami UI & UX.

OPTYMALIZACJA

Optymalizacja pod wytyczne Google. Najnowsze trendy przy zachowaniu estetycznego i funkcjonalnego serwisu. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

FUNKCJONALNOŚĆ

Funkcje oraz udogodnienia dopasujemy w 100% do Twoich potrzeb, jesteśmy w stanie zaimplementować funkcje podstawowe, jak i rozszerzone.

CZAS REALIZACJI

Goni Cię deadline? Jesteśmy w stanie stworzyć w pełni funkcjonalny sklep internetowy z oprawą graficzną nawet w ciągu 24h od zaakceptowania projektu.

INSTRUKTAŻE

Po otrzymaniu strony dostaniesz od nas instruktaż wideo z obsługi Twojego serwisu. Dzięki niemu będziesz w stanie sam zmieniać oraz zamieszczać treści na swojej stronie.

BEZPŁATNE POPRAWKI

Potrzebujesz zmiany w projekcie, grafice lub strategii? Poprawkę otrzymasz za darmo! Nie ma ukrytych kosztów!

Autorskie Rozwiązania

Tworzymy projekty, które cechują się nie tylko innowacyjnym podejściem, ale też wdrożeniem indywidualnych pomysłów.

indywidualna wycena

Podchodzimy indywidualnie do każdego projektu, aby mieć pewność, że będzie on dopasowany do Twoich oczekiwań i budżetu.

Portfolio

Wybrane realizacje

Tworzymy realizacje, które stają się wizytówką nie tylko klientów ale i naszą. Każdy projekt jest starannie wykonywany według wytycznych technicznych, najnowszych trendów oraz specyfiki branży.

O Nas

Pomagamy, doradzamy i utrzymujemy biznesowe relacje

Jesteśmy dwójką przyjaciół których połączenie biznesowe to tylko dodatek do i tak wspólnie spędzanego czasu. Tworzymy zgrany zespół który wybrał ścieżkę rozwoju która oprócz sprawiania nam przyjemności rozwiązuje Państwa potrzeby!

Pomagamy w rozwoju pomysłu pracując zarówno z dużymi, jak i małymi podmiotami. Dysponujemy prawdziwym know-how i pakietami genialnych pomysłów które działają na wszystkich kanałach cyfrowych. 

Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta z którym współpracujemy. Od zdefiniowania strategii, po realizację zadania do usuwania barier! Jesteśmy tutaj, aby ułatwić Ci prowadzenie biznesu poprzez poprawne strony www i zrobimy wszystko, aby osiągnąć Twoje cele.

Jako kreatywni myśliciele i działacze z niesamowitą siecią talentów jesteśmy kompleksowym zespołem spełniającym wszystkie Twoje potrzeby.

Kontakt

Skontaktuj się z nami
Skip to content